Accident rutier grav în județul Constanța: doi bărbați au murit!

Doi bărbați și-au pierdut viața într-un cumplit accident rutier petrecut marți seara, 6 februarie, la ieșire din localitatea Mihail Kogălniceanu, spre Constanța. Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliției Române informează că pe DN 2A, la kilometrul 121, între localitățile Mihail Kogălniceanu și Ovidiu, județul Constanța, s-a produs un accident rutier în care au fost … Continuă lectura Accident rutier grav în județul Constanța: doi bărbați au murit!