În cursul zilei de joi 30 septembrie a.c., Asociația Patronală RESTO Constanța a susținut o conferință de presă pentru a prezenta bilanțul sezonului estival ce tocmai a trecut. Au fost prezenți Corina Martin, președinte de onoare RESTO, Roberto Tortora vicepreședinte RESTO, Egevit Aslan, președinte RESTO. ”Ca patronat, în timpul sezonului, a fost să avem o … Continuă lectura Asociația Patronală RESTO, bilanț la încheierea sezonului estival: ”Cele mai mari probleme au fost în stațiunea Mamaia”
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba