În plină criză de personal medical, unii indivizi abuzează de statutul lor de cetățeni cu drepturi și fără obligații. Un individ plin de sânge, fugit din autoizolare, a intrat în Spitalul Hârșova, unde a început să scuipe, să amenințe și să jignească personalul medical care încerca să îl îngrijească. Pe timp de pandemie, personalul medico-sanitar … Continuă lectura Bărbatul suspect de coronavirus, care s-a dus plin de sânge în Spitalul din Hârşova, a băgat 7 cadre medicale în izolare!
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba