Numele a 29 de medici, dintre care unul singur vaccinolog şi 16 stomatologi, apar într-o scrisoare publică. Aceştia solicită preşedintelui Klaus Iohannis, parlamentarilor şi guvernanţilor încetarea politicii de perpetuare a stării în care se află România de un an încoace şi revenirea la starea de normalitate. Din scrisoare reiese că avem de-a face cu „o … Continuă lectura Colegiul Medicilor din România se delimitează de scrisoarea semnată de 29 de medici: aceştia solicitau încetarea promovării vaccinurilor anti-COVID
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba