CSM Constanța face plângere penală Direcției Județene pentru Sport și Tineret, după organizarea Cupei României la baschet masculin

Clubul Sportiv Municipal (CSM) Constanța va face plângere penală Direcției Județene pentru Sport și Tineret (DJST) Constanța, în urma deficiențelor constatate la parchetul Sălii Sporturilor. Directorul CSM-ului, Andrei Talpeș, susține că este vorba de sabotaj, în privința organizării Cupei României la baschet masculin, eveniment organizat de clubul constănțean și Federația Română de Baschet, după cum … Continuă lectura CSM Constanța face plângere penală Direcției Județene pentru Sport și Tineret, după organizarea Cupei României la baschet masculin