Clubul Sportiv Municipal (CSM) Constanța va face plângere penală Direcției Județene pentru Sport și Tineret (DJST) Constanța, în urma deficiențelor constatate la parchetul Sălii Sporturilor. Directorul CSM-ului, Andrei Talpeș, susține că este vorba de sabotaj, în privința organizării Cupei României la baschet masculin, eveniment organizat de clubul constănțean și Federația Română de Baschet, după cum … Continuă lectura CSM Constanța face plângere penală Direcției Județene pentru Sport și Tineret, după organizarea Cupei României la baschet masculin
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba