Două persoane care se plimbau pe străzile din Cernavodă, în loc să stea în izolare, duse de Poliţie în carantină la hotel Flora!

Două persoane din Cernavodă, care nu au respectat măsura autoizolării, urmează să fie duse la hotel Flora în Mamaia. Cele două persoane au fost depistate plimbându-se pe străzile oraşului Cernavodă, deşi trebuiau să stea acasă, în autoizolare, ca urmare a faptului că un membru al familiei lor doar ce revenise acasă din străinătate. Amintim că, … Continuă lectura Două persoane care se plimbau pe străzile din Cernavodă, în loc să stea în izolare, duse de Poliţie în carantină la hotel Flora!