În ultimele 24 de ore, în România s-au înregistrat 12.353 de cazuri noi de infectare cu COVID-19, a anunțat, marți, ministrul Sănătății, Alexandru Rafila, cu peste 7.000 față de ziua anterioară. Astfel, putem vorbi despre o avalanșă de cazuri de infectare cu virusul Sars-COV-2 în județul Constanța, iar medicii trag un semnal de alarmă. Foarte … Continuă lectura Dr. Claudia Cambrea, managerul Spitalului de Boli Infecțioase Constanța: „Este avalanșă de cazuri COVID-19!”
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba