După scandalul de vara trecută, se construiesc noi beach-baruri

Primăria Constanța a început să elibereze noi documente de urbanism pentru construirea de beach baruri pe plajă sau extinderea acestora.  Vara trecută, din cauza acestora s-a iscat un scandal-monstru, fiind demolate multe dintre ele, deoarece erau construite ilegal. Acum, premierul Cîțu anunță că vor fi stabilite noi reglementări pentru construcțiile de pe plaje. Când? Nu … Continuă lectura După scandalul de vara trecută, se construiesc noi beach-baruri