După scandalul de vara trecută, se construiesc noi beach-baruri
Primăria Constanța a început să elibereze noi documente de urbanism pentru construirea de beach baruri pe plajă sau extinderea acestora. Vara trecută, din cauza acestora s-a iscat un scandal-monstru, fiind demolate multe dintre ele, deoarece erau construite ilegal. Acum, premierul Cîțu anunță că vor fi stabilite noi reglementări pentru construcțiile de pe plaje. Când? Nu … Continuă lectura După scandalul de vara trecută, se construiesc noi beach-baruri
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba