EXCLUSIV. Nicușor Constantinescu, internat de urgență la Spitalul Județean Constanța

Fostul președinte al Consiliului Județean Constanța, Nicușor Constantinescu, a fost transportat de urgență, astăzi, la Unitatea Primire Urgențe a Spitalului Județean. Aflat în detenție în urma condamnărilor, Nicușor Constantinescu a avut mai multe probleme de sănătate în ultima perioadă, iar miercuri, 31 mai, el a fost transportat de urgență la spital din cauza unei infecții … Continuă lectura EXCLUSIV. Nicușor Constantinescu, internat de urgență la Spitalul Județean Constanța