GALERIE FOTO. Tentativă de suicid pe Bulevardul 1 Mai, în apropierea gării Constanța
În dimineața zilei de vineri, 15 martie a.c., militarii ISU Dobrogea, cadrele medicale ale SAJ și polițistii constănteni au intervenit pe Bulevardul 1 Mai, lângă Spitalul de Căi Ferate, în apropiere gării. Conform surselor noastre, o femeie a încercat să se sinucidă. Oficial de la IPJ Constanța La data de 15 martie a.c., în jurul … Continuă lectura GALERIE FOTO. Tentativă de suicid pe Bulevardul 1 Mai, în apropierea gării Constanța
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba