Ilie Bolojan a avut o primă reacție după ce Guverul Adrian Veștea nu a trecut de votul din Parlament. Bolojan vorbește despre necesitatea unui executiv minoritar. „România are nevoie urgent de un guvern cu puteri depline. Un guvern construit pe transparență, reguli clare și respect pentru principiile democratice. Jocurile de culise și trădările și-au arătat … Continuă lectura Ilie Bolojan, reacție după ce cabinetul Veștea nu a trecut de Parlament: „PNL vrea Guvern minoritar!”
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba