Bilanțul morților în urma incendiului de la Institutul „Matei Balș” din data de 29 ianuarie a.c., la ajuns la 16. Din nefericire a murit încă un pacient care se se afla în pavilionul de la Institutul ”Matei Balș”. Este vorba despre un bărbat care era internat în Pavilionul V al Institutului „Matei Balș”, acolo unde … Continuă lectura Încă un deces în rândul pacienților transferați de la Institutul Matei Balș după incendiu: bilanțul urcă la 16 morți
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba