Liviu Negoiță a revenit în Primăria Cernavodă, după ce a stat aproape 5 luni în închisoare, mutat dintr-un penitenciar în altul. Primarul orașului Cernavodă fusese condamnat la 4 ani cu executare, pentru abuz în serviciu, însă acesta a contestat măsura, iar la Înalta Curte de Casație și Justiție s-a produs un adevărat cutremur! Magistrații au … Continuă lectura Lovitură de teatru la Cernavodă: noul VICEPRIMAR va fi de la USR. Ce spune primarul Negoiță despre organigrama primăriei…
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba