Dosar penal pe numele unui bărbat pentru zădărnicirea combaterii bolilor. Acesta s-a prezentat la Spitalul Municipal Mangalia, cu copilul, unde a declarat că nu a fost în contact cu o persoană confirmată cu coronavirus. În realitate, soţia acestuia, era deja internată la Spitalul de Boli Infecţioase Constanţa, fiind depistată cu COVID-19. UPDATE: „La data de … Continuă lectura MANGALIA: Dosar penal pe numele unui bărbat care A MINŢIT că nu a fost în contact cu o persoană bolnavă de COVID-19 şi a mers la Spitalul Municipal cu copilul!
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba