Ministrul Predoiu le-a reproșat șefilor structurilor de la Interne că sunt slab pregătiți

Ministrul Afacerilor Interne, Cătălin Predoiu, a convocat marți, 5 septembrie a.c., o ședință, în sistem videoconferință, cu conducerile structurilor de ordine publică din MAI, de la nivel central și teritorial, pentru a stabili principalele priorități de acțiune pentru perioada următoare. Au participat reprezentanți ai Poliției Române, Jandarmeriei, Poliției de Frontieră, Inspectoratului General pentru Imigrări, Direcției … Continuă lectura Ministrul Predoiu le-a reproșat șefilor structurilor de la Interne că sunt slab pregătiți