O mare companie din turism a cerut schimbarea unui regulament pentru stațiunile din sud, doar-doar scapă de o amendă

O societate cunoscută, din sudul litoralului, a cerut în instanță anularea regulamentului adoptat de Consiliul Local Mangalia  privind curățenia și întreținerea în oraș și în stațiuni. Deși firma a reclamat că regulile sunt prea aspre și că nu au fost adoptate corect, Tribunalul Constanța a decis că hotărârea de consiliu rămâne în vigoare. În primăvara … Continuă lectura O mare companie din turism a cerut schimbarea unui regulament pentru stațiunile din sud, doar-doar scapă de o amendă