Posibile rămăşiţe umane descoperite lângă o locuinţă din Slobozia

Poliţiştii din Ialomiţa au fost sesizaţi, sâmbătă, prin apel la 112, cu privire la descoperirea unor rămăşiţe care ar putea fi umane, în municipiul Slobozia, a anunţat Inspectoratul de Poliţie Judeţean Ialomiţa. ,,Astăzi, 31 ianuarie, în jurul orelor 09:00 am fost sesizați prin S.N.U.A.U. 112 de către o persoană cu privire la faptul că în … Continuă lectura Posibile rămăşiţe umane descoperite lângă o locuinţă din Slobozia