România, la un pas să devină groapa de gunoi a Europei, fără drept de apel, a început să facă paşi în sensul monitorizării importurilor de deşeuri şi sancţionarea celor care încalcă legislaţia de mediu. Astfel, se înregistrează o premieră în justiţia din România: un italian şi firma acestuia, care are ca obiect de activitate transferul … Continuă lectura Premieră: un italian şi o firmă care aducea deşeuri în România, pentru a le incinera într-o fabrică de ciment, au fost CONDAMNAŢI
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba