Un angajat al Ambulanţei a rămas fără permis de conducere, după ce s-a prezentat la serviciu sub influența alcoolului și chiar a plecat la o solicitare în această stare. Oamenii legii i-au suspendat permisul de conducere. S-a întâmplat miercuri dimineață, când polițiștii din cadrul Postului de Poliție Cobadin i-au verificat alcoolemia unui angajat al Ambulanţei … Continuă lectura Scandalos! Un angajat de la Serviciul Judeţean de Ambulanţă Constanţa s-a prezentat la serviciu sub influența alcoolului și chiar a plecat la o solicitare în stare de ebrietate
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba