Șeful Inspectoratului Școlar Constanța, Sorin Mihai, și-a dat demisia

Sorin Mihai, șeful Inspectoratului Școlar Județean Constanța, și-a dat demisia din funcția pe care o ocupă de mai bine de cinci ani.  „Am discutat cu el în cursul zilei de astăzi și aceasta este intenția lui. Îmi pare rău! Vom lua cea mai bună decizie pentru ca persoana care îl va înlocui să coordoneze profesorii … Continuă lectura Șeful Inspectoratului Școlar Constanța, Sorin Mihai, și-a dat demisia