Nicoleta M. a fost trimisă în judecată pentru delapidare în formă continuată, dosarul fiind înregistrat la Judecătoria Constanța, pe 30.01.2024. Aceasta este economist și presta activități de contabilitate la Camera executorilor judecătorești de pe lângă Curtea de Apel Constanța, fiind acuzată că ar fi sustras, în total, suma de 435.439,59 lei din bugetul Camerei. Pe … Continuă lectura Un economist al Camerei executorilor judecătorești de pe lângă Curtea de Apel Constanța ar fi sustras, în 6 ani, peste 400.000 de lei din buget
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba