VIDEO. Reabilitarea Spitalului de Boli Infecțioase avansează: începe o etapă intensă, anunță dr. Claudia Cambrea

Spitalul Clinic de Boli Infecțioase din Constanța a intrat în reabilitare. Lucrările, demarate în urmă cu câteva săptămâni, avansează și astfel, după ani de așteptări și nenumărate blocaje birocratice, unitatea sanitară grav afectată de tragicul incendiu din 2021 a intrat, în sfârșit, într-un amplu proces de modernizare. Lucrările de reamenajare și modernizare a Spitalului Clinic … Continuă lectura VIDEO. Reabilitarea Spitalului de Boli Infecțioase avansează: începe o etapă intensă, anunță dr. Claudia Cambrea