Încă un posibil caz de înec a avut loc, duminică dimineață, pe litoralul românesc.
Salvatorii din cadrul ISU Constanța au fot sesizați, la ora 5:30, în această dimineață, ca o persoană a intrat în apă și nu a mai ieșit la mal. Incidentul a avut loc în zona terasei La Stuf.
În acest moment,persoana respectivă este căutată.
UPDATE
Persoana respectivă a ieșit singură la mal. Aceasta era în stare de ebrietate.
D.a.



























