Pompierii militari din cadrul ISU Dobrogea au fost solicitați, noaptea trecută, să intervină în localitatea Siliștea, acolo unde a avut loc un accident.
Potrivit ISU, un tractor a intrat într-un stâlp de electricitate. Din fericire, nimeni nu a fost rănit, însă a fost nevoie ca pompierii să asigure măsuri PSI pentru evitarea producerii unui incendiu.
D.A.



























