Ploile abundente dau bătăi de cap de fiecare dată autorităților din Năvodari. A fost nevoie de câteva ore pentru ca faleza să se umple cu apă.
Localnicii au învățat însă să profite chiar și de lucrurile negative. Unul dintre ei și-a scos canoea și a ieșit cu ea să se plimbe liniștit, apă fiind suficientă.
C.S.




























Ma intreb ce se intimpla Cu accesul la plaja fiind plin de ciini vagabonti pling de mizerie si nemincati si chiar si morti sint Prin preajma.
Turistii, fiind si copii, mizeria acestei ape va ajunge pe plaja si in mare datorita peretului spart.
Se poate ocupa Protectia Animalelor de acesti ciini vagabonti nespalati si in libertate printre turisti!
Va rugam si va facem incredere sa luati masuri imperativ.
Protectia Apelor unde este si ce face ?
Au fost totusi investiti 8 milioane de euro in canalizare!!!!