Peste 25 de preoți și călugări s-au prezentat în cursul zilei de 18 iunie la Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta, unde au donat sânge.
Aceasta este cea de-a patra acțiune de donare de sânge a preoților din cadrul Arhiepiscopiei Tomisului. Prima donare a avut loc în septembrie 2019.

Preoții constănțeni s-au mobilizat și au donat sânge. FOTO Arhiepiscopia Tomisului 
Preoții constănțeni s-au mobilizat și au donat sânge. FOTO Arhiepiscopia Tomisului 
Preoții constănțeni s-au mobilizat și au donat sânge. FOTO Arhiepiscopia Tomisului 
Măcisuțele s-au mobilizat și au donat sânge. FOTO Arhiepiscopia Tomisului 
Preoții constănțeni s-au mobilizat și au donat sânge. FOTO Arhiepiscopia Tomisului



























