Polițiști din cadrul Poliției orașului Ovidiu au depistat, marți, 30 iunie, un bărbat de 42 de ani, din localitate, pe numele căruia Judecătoria Constanța a emis un mandat de executare a pedepsei de doi ani de închisoare pentru săvârșirea infracțiunii de tâlhărie. Odată identificat, acesta a fost escortat și introdus în Penitenciarul Poarta Albă.
D.A.



























