Tot în cursul zilei de miercuri, 26 februarie 2025, George Vișan și-a înaintat demisia și din funcțiile de Administrator și Președinte al Consiliului de Administrație al Argus SA, dar și din conducerea Comcereal Tulcea SA.
În continuare, societățile vor proceda la cooptarea unor administratori provizorii.
Vă reamintim că, tot ieri, George Vișan și-a înaintat demisia și din PSD Constanța. George Vișan era vicepreședinte la organizația municipiului Constanța.
,,Subsemnatul, Vișan George, membru al Partidului Social Democrat – Organizația Constanța, vă înaintez demisia din calitatea de membru al acestei formațiuni politice începând cu data de astăzi, 26.02.2025”, se arată în demisie.
A.C.




























Argusul da faliment. Pana aici i-a fost!