Un accident rutier s-a produs, vineri, 7 august, în jurul prânzului, în municipiul Constanța.
Acesta s-a produs la intersecția dintre bulevardul Mamaia cu strada Preda Buzescu, în apropierea Inspectoratului Județean de Poliție. Potrivit primelor informații, două persoane au fost rănite. Vom reveni cu alte detalii.
D.A.



























