Un vârstnic s-a suit la volan, în Tuzla, deși avea suspendat dreptul de a conduce.
Sâmbătă, 29 noiembrie a.c., în jurul orei 10.00, polițiști din cadrul Serviciului Siguranță Rutieră Constanța au identificat un bărbat, de 61 de ani, care a condus un autoturism, pe strada Constanței din localitatea Tuzla, având exercitarea dreptului de a conduce suspendată pentru perioada în curs.
În cauză, cercetările sunt continuate de polițiști.
V.I.



























