Isabela Cristina Bucur, avocat în cadrul Baroului Constanța, a murit seara trecută.
Anunțul trecerii în neființă a fost făcut pe rețelele de socializare.
,,Nu sunt cuvinte care să redea durerea pierderii unui prieten drag, a unui om de o calitate excepțională, un avocat cu o minte ingenioasă, o femeie cu un suflet cald și cu o capacitate de înțelegere extraordinară! Cea care a fost și va rămâne, Isabela Bucur! Nu pot să aștern sentimentele ce mă încearcă acum, însă, cu siguranță, iubirea primează. Oriunde ai fi, Isa, te iubesc! Dumnezeu să-ți lumineze înălțarea! Odihnă și pomenire veșnică!”, a transmis Camelia Tivichi.
A.C.



























