Viceprimarul orașului Năvodari și-a exercitat duminică, 6 decembrie a.c., dreptul la vot. La alegerile parlamentare, Costel Aurelian Dumitrașcu, liderul Partidului Mișcarea Populară (PMP), a votat la secția arondată Casei Căsătoriilor.
„Trăim momente în care nu ne permitem să stăm pe loc. Virusul se răspândește rapid, iar efectele acestuia asupra economiei și educației vor fi din ce în ce mai aspre dacă nu facem ceva acum. Am votat pentru că România trebuie mișcată înainte. Am votat pentru educație și sănătate„, a declarat, pentru Focus Press, viceprimarul Costel Aurelian Dumitrașcu.
A.V.



























