Judecătorii Tribunalului Constanța s-au pronunțat defintitv în procesul civil intentat de Primăria Constanța, în contradictoriu cu Arhiepiscopia Tomisului, cu privire la desființarea construcției ilegale situată pe bulevardul Tomis, mai sus de intersecția Tomis III. Instanța a decis desființarea acesteia, iar decizia este definitivă. În toamna anului trecut, magistrații Judecătoriei Constanța au admis, pe 16 octombrie, … Continuă lectura BOMBĂ! Biserica improvizată pe trotuar, în zona Macul Roșu, va dispărea. Judecătorii au decis desființarea acesteia
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba