Directorul Direcției de Sănătate Publică (DSP) din Constanța, ec. Cristina Schipor, a fost prezent duminică, 17 decembrie a.c., la Spitalul Clinic de Boli Infecțioase acolo unde a început primul rapel a vaccinului anti-COVID. „Ne bucurăm că suntem la Spitalul de Boli Infecțioase, primul rapel care se face la noi în județ. Așa cum știm, după … Continuă lectura Directorul DSP, despre primul rapel din Constanța: „Sunt multe persoane care nu s-au vaccinat în prima fază din varii motive, dar acum și-au dorit să îl facă“
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba