VIDEO. Dr. Laurențiu Bădescu își încheie activitatea de manager al Serviciului de Ambulanță
Medicul Laurențiu Bădescu își încheie activitatea de manager al Serviciului de Ambulanță Județean din Constanța astăzi, 12 iulie, după 4 ani de mandat. Ministerul Sănătății urmează să vacanteze acest post, iar dr. Laurențiu Bădescu va activa ca medic în sectorul operativ, acolo unde și-a desfășurat activitatea timp de 17 ani. „Funcția de conducere îți schimbă … Continuă lectura VIDEO. Dr. Laurențiu Bădescu își încheie activitatea de manager al Serviciului de Ambulanță
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba