Consilierii locali vor vota marți, 28 decembrie a.c., declanșarea procedurii de expropriere a terenului Georgetei Tapangea din Tomis Nord, pe care să fie amenajat un parc. Primarul Vergil Chițac propune acordarea de despăgubiri doar pentru teren, nu și pentru ce s-a construit deja. Edilul-șef a inițiat proiectul de hotărâre pentru declanșarea procedurii de expropriere, de … Continuă lectura E posibil ca Tapangea să fie despăgubită doar pentru teren, nu și pentru ce a construit deja: 34.500 de euro
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba