Ionuț Cealera preia postul de manager al Serviciului Județean de Ambulanță Constanța
Medicul Laurențiu Bădescu și-a încheiat activitatea de manager al Serviciului de Ambulanță Județean din Constanța în data de 12 iulie, după patru ani de mandat. Imediat, funcția a fost preluată, interimar, de către directorul economic interimar al Serviciului de Ambulanță Județean (SAJ) din Constanța, ec. Monica-Elena Iacob. Interimatul Monicăi Iacob a durat doar câteva zile … Continuă lectura Ionuț Cealera preia postul de manager al Serviciului Județean de Ambulanță Constanța
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba