Medicul Laurențiu Bădescu și-a încheiat activitatea de manager al Serviciului de Ambulanță Județean din Constanța în data de 12 iulie, după patru ani de mandat.
Imediat, funcția a fost preluată, interimar, de către directorul economic interimar al Serviciului de Ambulanță Județean (SAJ) din Constanța, ec. Monica-Elena Iacob. Interimatul Monicăi Iacob a durat doar câteva zile pentru că Ionuț Cealera este cel care preia șefia Serviciului de Ambulanță. Acesta a confirmat, pentru Focus Press, numirea sa pe post.
Ionuț Cealera a mai fost director al SAJ Constanța.
Vom reveni cu detalii.




























Fals! Nu a mai fost manager! Poate in vis.
Acest specimen este o butaforie de doctor, o putoare ordinara numita politic, o caricatura de om, motivat de functie doar pentru interese personale.