Consiliul Local Municipal Constanța a aprobat vineri, în ședință ordinară, proiectul de hotărâre privind aprobarea solicitării trecerii imobilului „Lac Tăbăcărie“ din domeniul public al Statului Român în domeniul public al municipiului Constanța. „Lacul Tăbăcărie, printr-o decizie definitivă și irevocabilă, se află în administrarea Agenției Naționale de Pescuit și Acvacultură. Lacul Tăbăcărie și tot parcul au … Continuă lectura Primăria vrea să preia și Lacul Tăbăcărie, pentru reabilitare. Nu și pentru activități economice pe apă și pe malurile sale?
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba