După plecarea lui Bogdan Niță de la conducerea CT BUS, în urmă cu o lună de zile, Consiliul de Administrație a analizat mai multe opțiuni pentru cine să fie numit în loc. Nu au fost foarte hotărâți, dar pentru că societatea nu putea funcționa fără un director, a fost numit unul interimar.
În urma ședinței de Consiliu de Administrație al CT BUS a fost numit, în urma deciziei membrilor, a fost numit Aristide Cătălin Dumitrache. Acesta este inginer șef în cadrul regiei.
C.S.



























