Sâmbătă noapte, mai mulți locuitori au sunat la 112 deoarece miroase îngrozitor în Constanța și Valu lui Traian.
Echipajele Inspectoratului pentru Situații de Urgență Dobrogea intervin la această oră în cartierele Brătianu și Palas din Constanța, dar și în comuna Valu lui Traian.
Mai mulți constănțeni au sunat la 112 pentru a reclama că, de mai multe ore, aerul este irespirabil, miroase a fecale. Salvatorii ISU încearcă să afle care este sursa mirosului pestilențial, suspect, ce persistă.
V.I.




























O fi tantar ???