SC Utilităţi Publice Cernavodă reaminteşte cetăţenilor că: “Potrivit prevederilor art. 30 alin 4 din Legea nr. 325/2006 – Legea serviciului public de alimentare cu energie termică, deconectările/debranşările nu se pot realiza în timpul sezonului de încălzire“.
























