Militarii din cadrul Inspectoratului pentru Situații de Urgență (ISU)Dobrogea au fost solicitați să intervină luni, 16 mai a.c., în jurul orei 16.40 în municipiul Constanța.
Conform primelor informații un incendiu a izbucnit la un apartament situat pe strada Cișmelei, numărul 12, bloc J2, scara A, la parter. Pompierii intervin pentru limitarea efectelor flăcărilor.
L.M.



























