Polițiști din cadrul Poliției stațiunii Eforie, împreună cu jandarmi și polițiști locali au desfășurat, vineri, 19 august a.c., activități pentru prevenirea și combaterea comerțului ilicit în stațiunea Eforie.
Astfel, au fost legitimate peste 20 de persoane.
În urma activităților, polițiștii au aplicat 26 de sancțiuni contravenționale, în valoare totală de aproximativ 31.000 de lei, dintre care 13 la Legea 61/1991.
L.M.



























