Scafandrii continuă căutările celor două persoane care ar fi dispărut în Marea Neagră, în zona plajei din Mamaia Sat.
Reamintim că luni, 29 mai a.c., pompierii ISU Dobrogea au fost solicitați să intervină în zona plajei Maho, unde două persoane s-ar fi aflat în pericol de înec.
Acestea nu au fost găsite nici până la această oră, existând, în continuare, ipoteza că apelul a fost greșit și nimeni nu a intrat în mare.
V.I.
Citește și:



























