Elevii de la Colegiul Carol au serbat absolvirea în aer liber, pe terenul de lângă Pavilionul Expoziţional. Organizarea manifestării nu a costat nimic şi a fost dată exemplu de vicepreşedintele Consiliului Judeţean Constanţa, Claudiu Palaz, care spune că toţi copiii merită un astfel de eveniment.



























