România va înfrunta Bosnia în primul meci, pe teren propriu, din preliminariile pentru Cupa Mondială din 2026.
Interesul pentru această partidă este unul uriaș, iar fanii români „s-au îngrămădit” pentru a cumpăra bilete.
Potrivit anunțului celor de la FRF, de duminică, 23 februarie, s-au vândut 40.000 de mii de bilete, în doar 3 zile de când au fost puse în vânzare. Astfel, mai sunt rămase doar 9.000 de bilete pentru acest duel, care va avea loc peste aproximativ o lună.
M.G.



























