După ce a făcut baie în mare, singură, dar și alături de membrii SOS și susținători, și a dansat pe plajă, Diana Șoșoacă a și cântat pe litoral, în minivacanța de 1 Mai.
Europarlamentarul român s-a dezlănțuit pe plajă cu microfonul în mână, alături de doi instrumentiști și a interpretat „Mărioară de la Gorj“ și a îndemnat la anularea votului, susținând că alegerile sunt furate.
Președinta SOS și-a încurajat susținătorii să-i scrie numele pe buletinul de vot și acolo să aplice ștampila.
V.I.



























