Pompierii din cadrul ISU Dobrogea au fost solicitați să intervină sub podul de la Doraly, unde un autoturism a căzut pe linia de cale ferată!
Conform primelor informații, un autoturism a derapat și a căzut pe linia de cale ferată lângă bulevardul Aurel Vlaicu, sub podul de la Doraly. Din fericire, cei doi ocupanți ai autoturismului s-au autoevacuat, nefiind răniți.
A.C.



























