Administrația locală din Corbu anunță cu profundă tristețe vestea trecerii în neființă a lui Gheorghe Stanciu, fost viceprimar al comunei Corbu.
Acesta a deținut a doua funcție în conducerea comunei în perioada 2000-2016 și a făcut parte din PSD.
„Domnul Gheorghe Stanciu s-a bucurat de-a lungul vieții de cel mai înalt respect din partea colegilor de munca și a celor care au avut onoarea sa îl cunoască.
Ne exprimăm condoleanțele familiei îndurerate!
Dumnezeu sa îl odihneasca în pace!„, transmite Primăria comunei Corbu.
L.M.



























